1001 ноќ (Binbir Gece) [А1]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Mireto, 20 ноември 2009.

 1. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105


  :y: :y: :y:
  Да конечно...Едно гајле помалку... :rofl: :rofl:
   
 2. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  lele super...zavrsi.doma drugo osven sekerka ne gledaa.
   
 3. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  Најглупиот крај за една сапуница. Според тоа што цел филм се тупеше, очекував барем оти крајот ќе биде добар. Типично!
   
 4. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.971
  сум ја гледала денес последната епизода....чисто додека пиев кафе ја фатив на ТВ.....брееее каква серија, која галама ја крена во државава :rofl: за на крај да заврши многу монотоно ама ај сепак имаше барем една поука од она со бурхан и надиде :lol: НЕ ГО РАЗМАЗУВАЈТЕ СИНЧЕТО - НА ГЛАВА ЌЕ ВИ СЕ КАЧИ :P
  и стварно не ми е јасно која беше поентата на серијата....нели муслимани беа демек не пијат, а алкохол на тони се пиеше и една од актерките на рехабилитација хроничен алкохоличар....после шеќерна е моралната и поштена жена ајде со еден шеф легна за пари од што мораше, а со другиот шеф бре сега при крај зашто легна :rofl:
  онаа на бену сестрата проба со двајца легна, не иде и ајде останаа другари....а да заборавив успат таа беше бивша наркоманка и испадна бизнис жена :lol:
  аликемал најголем јебач...кај стигне деца сее и после коцкариште за на крај крадец да испадне :fubar:
  успат таа другата жена на аликемал дојде и му се стави во кревет :!:
  каан пукна од јадење цел филм само КААН АЈДЕ ДА ЈАДЕШ!!! :rofl:

  може некој испуштив зошто не го пратев ама околу мене цело време беше топ тема па поднаучив :$ ....ама филмов бре ко сите други се сведува на СЕКС, АЛКОХОЛ, КОЦКА, КРАЖБА....бракови од интерес....а нели беше МОРАЛНА И ТРОГАТЕЛНА ПРИКАЗНА :^)
   
 5. LaRuz

  LaRuz Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  26
  Пол:
  Женски
  Jas ja gleav na pocetokot i mi bese interesna ama posle stana lele majko dosadna i sea koa zavrsi konecno televizorot e samo moj :lol:
   
 6. UniqueCreature

  UniqueCreature Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  221
  Допаѓања:
  44
  Нова сум на форумов, затоа сега ке кажам дека не пропучтив ни 1 епизода од шеќерка, ја гледав од првата. Не знам ми имаше некоја харизма филмот
   
 7. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  на почетокот ми беше интересна после од навика си ја гледав и така......... :$
   
 8. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  390
  и јас исто :) како не замами пуста Шехерезад, на почеток каква беше, на крај каква заврши...Најинтересни ми беа Бурхановци :rofl:
   
 9. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  57
  А како се викаше таа мислам дека слугинка му беше со две плетенчиња фатени назад само тие две,а цела коса пуштена и долгичка?
  хихихихх прашањево :D
   
 10. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  390
  мислиш на Нимет и Ајше? :D :D :D
   
 11. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  57
  немам појма на која мислам. Не го гледав филмот, ама една појдов со такво косиче на училиште и паднаа зафрканции. Ама која беше од нив :^) :D
   
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.117
  Допаѓања:
  23.557
  Пол:
  Женски
  Серијава ја репризираат на А2.
   
 13. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  390
  И на Fox хрватската ја даваат. Со репризирањето стварно претеруваат..
   
 14. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.117
  Допаѓања:
  23.557
  Пол:
  Женски
  Па А1 така прават со сите серии. Кога веќе прават така, нека ја репризираат Млади бунтовници. Феноменална серија.
   
 15. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  390
  ^Или Клон..
   
 16. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  23
  Убава серија па сеа и репризата ја глеам :lol:
   
 17. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388
  Навистина ги поминаа сите граници,иста серија ќе ја дават десет пати а серијата од 1000епизоди,крај нема.Па дајте нешто друго и поинтересно доста веќе со турски и шпански серии. Воопшто не ми се допаѓа 1001 не ја гледав а немам намера ниту пак да почанам.
   
 18. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  281
  Серијава ја гледав додека ја даваа на А1,тогаш ми беше интересна ама кога почнаа со репризирање од почеток почна да ми бидува досадна и одвртна,тоа па тоа,како да нема други нови серии да пуштат |( ...
   
 19. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Слушнав дека ќе имало и втора сезона...Whaaat?!? :fubar:
  Вистина е или....? :^)
   
 20. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  281
  Лелеее и такво ли нешто ќе има?!Досадни се ептен.. |(