1001 ноќ (Binbir Gece) [А1]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Mireto, 20 ноември 2009.

 1. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  230
  ООО ако има баба ми ќе части низ цело Скопје
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Не верувам дека ќе има, па затоа и прашав..Не дај боже да има. :shake: :shake:
   
 3. Unnaa

  Unnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2010
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  39
  Вкупно има 3 сезони од филмот и сите три ги дадоа кај нас. Ако приметивте во последната ја сменија Букет и Михрибан ја немаше и Периде, така да не верувам дека ке снимаат 4та сезона. :)
   
 4. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.304
  Допаѓања:
  465
  Нема нови сезони, не верувајте на неинформирани.
  Од септември ќе продолжи Кога лисјата паѓаат
   
 5. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  390
  да, наесен ќе продолжи Кога лисјата паѓаат, бидејќи лисјата во есен паѓаат :D :D
   
 6. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  254
 7. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 8. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
 9. meredith

  meredith Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  75
  Сум ја гледала оваа серија , и ми е една од омилените. Се сеќавам дека одпрво викав дека е глупости и не ја гледав , после случајно глеав една епизода мислам дека беше 2 или 3 и одтогаш многу ја засакав и не пропуштав епизода. Дури и плачев на некои епизоди,прекрасна серија :) :) :)
   
 10. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.304
  Допаѓања:
  465
  Единствена турска што ја гледав и ми се допадна многу. Турската Касандра, тешко некој да го повтори тој успех пак следните години.
   
 11. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.450
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  Беше убава серијава.
   
 12. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Ја гледав со задоволство..Прекрасна приказна. :)
   
 13. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.082
  Ами така ќе излезе веројатно :lol: Баш Турската Касандра :D :up:
   
 14. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  78
  Mene dosadna mi bese si pravev nesto drugo koga ke pocnese :)
   
 15. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  816
  Пол:
  Женски
  Убава серија, мислам дека беше првата турска серија што ја гледав.. мислам :?: :D
   
 16. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.304
  Допаѓања:
  465
  Па и прва турска беше што се прикажа на макеоднските телевизии.