1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

? :/

Дискусија во 'Канта' започната од Delfin4etoo, 13 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Delfin4etoo

  Delfin4etoo Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  ve molam nekoj neka mi kaze dali mozam da bidam bremena ako mojot decko pri nasiot seksualen odnos prvin svrsi na strana a potoa prodolzivme so sex ? fala odnaprad :*
   
 2. Delfin4etoo

  Delfin4etoo Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  ve molam vednas kazete mi zatoa sto sum mnogu vozbudena :/
   
 3. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.640
 4. Delfin4etoo

  Delfin4etoo Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  toj ne svrsi vo mene samo mi e strav posle toa koga toj svrsi na strana pak prodolzhivme so sex i da ne moze nesto da se sluci ??
   
 5. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  Може бе.
  Крастаици да родиш.
   
 6. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  318
  ^ахахаххаха боже боже хахахахха шо им је на лугево бре се почесто вакви трагикомични прашања и теми
   
 7. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.336
  Всушност, може.
  Доколку не го измил и не уринирал после тоа, туку веднаш сте продолжиле, има едно добри 50% за бременост, ако не и повеќе.
   
  На creshicka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.