1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

13 причини (13 Reasons Why) [2017]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од black-angel, 6 април 2017.

  1. revolution566

    revolution566 Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јануари 2020
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    28
    Пол:
    Женски
    Изгледај ги сите сезони те уверувам
    дека ќе го смениш мислењето за Џастин од најнегативна личност, станува најпозитивен.
     
    На simoncelicius му/ѝ се допаѓа ова.
  2. simoncelicius

    simoncelicius Популарен член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    3.538
    Допаѓања:
    7.828
    Пол:
    Женски
    Јас ја завршив пред некој ден серијава и два дена бев во бунило , го сонував дури и Џастин :D.

    Крајот многу ме потресе, и сосема непотребно е тоа што се случи со него. Сите добија втора шанса само он не. Мислев дека сум скренала што почна да ми станува симпатичен ама гледам не сум единствена :D Он и Џесика дефинитивно ми беа омилени иако она пред крај зезна.

    Се шокирав кога дознав дека Џастин е геј, како ги глумеше сцените со Џесика, која хемија никогаш не би рекла дека во приватен живот е хомосексуалец.

    И делот со тоа колку од актерите на крај излегоа дека се геј... океј ја сфаќам поентата што сакале да ја доловат али некои ликови стварно не одговараа.
    Исто и многу нејасно како не успеаа еден да го казнат соодветно за се што направил иако имаше сведоци и жртви а друг го осудија за така озбилна работа без доказ, без сведоци без ништо.

    И кој ја изгледал до крај да ми одговори во спојлер.
    На крај кога Клеј го држи говорот вели дека изгубил три драги особи и две не толку драги.
    Океј овие двајца што не ги сакаше знам, ама на кои тројца мисли што му биле блиски? За Хана и овој знам ама третиот?
     
    Последна измена: 24 ноември 2020
    На Mr. Scratch му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Mr. Scratch

    Mr. Scratch Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2020
    Пораки:
    455
    Допаѓања:
    3.860
    Џеф. Умре уште во првата сезона во сообраќајка.
     
    На simoncelicius му/ѝ се допаѓа ова.
  4. ТрагачПоНадеж

    ТрагачПоНадеж Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 ноември 2017
    Пораки:
    559
    Допаѓања:
    1.118
    Пол:
    Машки
    На овој форум дознав повеќе серии од било каде на друго место.Ја симнувам