1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

:/

Дискусија во 'Канта' започната од Depresija, 1 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Depresija

  Depresija Активен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Lgue pomognite mi...go sakam neznam dali toj me saka...sakam da sme zaedno neznam kako da go osvoja...tolku sto mi e tesko pagam vo depresija ...
  [mod-naslov:2guk8e9p][/mod-naslov:2guk8e9p]
   
 2. najmilo

  najmilo Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2010
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  3
  и јас така пријателке ама шо да прам лексилиумот и толку неможам појке се уморив од борејне да ни опстани врската за џабе
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.