:)

Дискусија во 'Канта' започната од mimi515, 24 октомври 2012.

 1. mimi515

  mimi515 Активен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  moze li da poznae genikolog ako si nevina, a se sama zadovoluvash?
   
 2. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.811
  Допаѓања:
  7.034
  Малце не тие точно напишано,или пак јас не ја сваќам поентава на реченицата
  инаку ако мислиш на тоа дали ке знае дека се самозадоволуваш
  не може да дознае :)
   
 3. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  567
  Па ако пикаш некои глупости,и сама ќе познаеш.
  Зависи на кој начин го правиш тоа.:)
   
 4. teletabis4e

  teletabis4e Нов член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  27

  А ти зошто не му кажеш? :D
   
 5. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.779
  Пол:
  Женски
  Може по фаца да те познае, особено ако си ваква :wasntme: ^_^