1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

://

Дискусија во 'Канта' започната од Aleksandra09, 30 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aleksandra09

  Aleksandra09 Активен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Znci vaka sea eden decko mi se sviga isto taka i ja nemu kako so toj kazuva ako e vistina...se imame videno samo ednska toj ima zenska..pa posle viduvanjeto koa si pisavme toj mi rece deka me saka mene i deka ke i raskine na negovata devojka...i me prasa dali sakam da bidam so nego..ja mu rekov da mi dokaze prv deka me saka...on vika kako da ti dokazam kazi i mi rece da razmislam i sledniot pat koga ke se vidime vo petok ka mu kazam...ve molam pomos...
   
 2. sweet.star

  sweet.star Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2012
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  47
  Еве помош:
  -прочитај ги правилата на форумот
  -не отварај дупли,глупи и непотребни теми каде што не им е местото ;)
   
 3. nekoja85

  nekoja85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  374
  Допаѓања:
  216
  имаш цели теми за врски, совети и мислења околу тоа.. нема потреба да отвараш тема... инаку како тоа он тебе те сака а сте се виделе ЕДНАШ :)
   
 4. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  Можевте да напишете, а не можевте да го пријавите мислењето? :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.