.

Дискусија во 'Канта' започната од girl.sk, 6 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl.sk

  girl.sk Активен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
 2. Guillotine

  Guillotine Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  74
  Ve molam vase mislenje za toa sto da napravam

  За вакво нешто имаш многу теми во кои можеш да прочиташ и да прашаш,а не да отвараш тема.
  И пишувај кирилица.

  А за проблемов,и самата си си пишала,викни го на кафе,а поинаку освен : Ајде на кафе или дали би сакал да пиеме кафе поинаку и незнам како се вика на кафе. ;)

  Едит:
  Дури сега видов имаш 21,а не 15 па да се срамиш или слично,а веќе си пишала дека си имале дечко па незнам што е проблемот да составиш 2 реченици за на кафе :^)
  (извини за критиките но така е)
   
 3. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.617
  Ve molam vase mislenje za toa sto da napravam

  Како тоа на фб се допишувате бе,а се знаете не ми е јасно,и какво е тоа удварање преку фб,значи нешто што мразам е тоа,незнам дали ке ми веруваш никогаш не сум бркал девојки по фб или форуми,тука сум така да тепам време,на ниедна не сум се пуштил тоа можат и феминките да ти го потврдат,треба во живо све ако нешто правиш тоа е најдобро,види кој му се другари и дружи се со нив и покрај нив некако зближи се со тој што ти се допаѓа,и кога да го сретнеш смешкај му се и мора да те примети,потоа останува на него дали ке ти се доближи или не,треба да дознаеш,дали и ти на него му се допаѓаш.позз
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.