1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

:)

Дискусија во 'Канта' започната од Aci.to, 6 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aci.to

  Aci.to Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Гледам дека пуно девојчиња прашуев све и свашта ... па и ја имам нешто да прашам ....после колко недеље мож да знам дали сам бремени и дали још у први недеље има некои мали синтомчиња ...
  Свакакав одговор мож да ми помогне ... унапред фала ... :)
   
 2. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  478
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.