1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

17 повторно (17 again) [2009]

Дискусија во 'Филмови' започната од Avril.09, 14 јануари 2011.

 1. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
  Што мислите за овој филм?Искрено,го немам гледано, но според фабулата решив да го симнам и да го гледам :) Најмногу ме интересира улогата на Зек Ефрон :$
   

  Прикачени фајлови:

  • 17again.jpg
   17again.jpg
   Големина на фајлот:
   61,1 KB
   Прегледи:
   1.147
 2. dancing.queen

  dancing.queen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2010
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.087
  Филмот е прекрасен Зек му дава да биде уште по прекрасен :) Според мене заслужува да се погледне.
   
  На sleepingbeauty и Avril.09 им се допаѓа ова.
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Филмот не е лош, интересен е и убава порака носи :)
   
 4. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Мене баш не ми се допадна а и Зек не ми богзнај каков глумец....
   
 5. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
  И јас го имам гледано, убаво филмче е и има поука :)
   
 6. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  11.127
  Пол:
  Женски
  Интересен е филмов :)
   
 7. Chocolate.me

  Chocolate.me Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  7.642
  Филмот е поврзн со кошарка , има неколку моменти . А зек , зек е тоа прекрасното во филмот . :)
   
  На Glossy-girl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  Од што ми беше интересен заспав дур го гледав :)
   
 9. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Hе е лош,онака тинејџерски :)
   
 10. Sparks

  Sparks Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  3.193
  Единствена светла точка во филмов е глумицава. Друго ништо.

  [​IMG]
   
 11. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  И јас го имам гледано филмот и многу ми се допадна а па и како што го обожавам Зек.... :inlove:
   
 12. sweet-cherry

  sweet-cherry Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  3.508
  Допаѓања:
  28.494
  Пол:
  Женски
  Мене лично, ми се допадна филмов, интересна приказна со порака :)
   
 13. pumpkin

  pumpkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  119
  Па не е лош филмот, носи добра поука за животот, дека треба да ја искористиме секоја шанса што ни ја дава животот. Во секој случај вреди да се погледне
   
 14. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.629
  Допаѓања:
  21.961
  Пол:
  Женски
  Со маж ми го гледав пред едно 2-3 години и баш ми се допадна, освежува некако. И да...има супер поента :)
   
 15. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  и јас го имам гледано и ми де допадна супер е :) :)
   
 16. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Мене ми беше убав, интересен, ама не ми остави нај најдобар впечаток. Сепак, ќе кажам дека не е лош. добар е за поминување вишок време!! :)
   
 17. emma-chan

  emma-chan Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  9
  Преубав филм :inlove:
   
 18. DeDee

  DeDee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  34
  не е толку лош филмот..само малце е досаден и нереален :|
   
 19. la.chocolada

  la.chocolada Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  25
  интересно тинејџерско филмче.можеби е нереален, ама затоа и е филм :)
   
 20. Hiii

  Hiii Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2011
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.563
  што излезе веднаш го гледав и тоа поради глумецот :inlove: инаку филмот не ми остави некој посебен впечаток