1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

.

Дискусија во 'Канта' започната од kikuf.thelovelygirl, 18 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kikuf.thelovelygirl

  kikuf.thelovelygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  12
 2. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  17.997
  ми треба ваша помош,ужасно се чувствувам...

  Сериозни проблеми... :x
  До кога со овие безвезни прашања ? Па уште насловот боде очи, мислиш крај на свет се дешава со девојчево. И незнам каков одговор очекуваш од нас и како да ти помогнеме. И ти незнаеш зашто си свртела глава, а и не дека е некој преголем проблем за кој неможеш сама да најдеш решение. Детска работа, незнам што друго да кажам...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.