1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

:(

Дискусија во 'Канта' започната од magus, 26 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. magus

  magus Нов член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Mi svigja eden deckooo davaa nek0i znaci deka mu se svigjam .. Sega sakam da mu se doblizam ama ne znam kako da go napravam toa?...Se raboti za vo skolo...:worried: Pomos ako moze :worried:S :((
   
 2. Majli.15

  Majli.15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2013
  Пораки:
  407
  Допаѓања:
  237
  Пол:
  Женски
  Дали си сигурна дека и ти му се допаѓаш?..

  А ако сакаш да му се приближиш тогаш покани го на кафе на кино на заедничка прошетка и сл..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.