1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

?

Дискусија во 'Канта' започната од orcenikolov123, 1 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. orcenikolov123

  orcenikolov123 Активен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  дали е во ред да стои во писмена разиграна пејзажна околина ? и на што вепотсетува оваа фраза ?
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.895
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.