1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Доделено 2 x Alnatura галети од пченица, Alnatura намаз од лешник, DAS gesunde PLUS бонбони од жалфија

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 19 јануари 2015.

 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.475
  Две форумџики ќе добијат:

  Alnatura галети од пченица 110 г.

  Alnatura галети од пченица 110 г.png


  Alnatura намаз од лешник 400 г.

  Alnatura намаз од лешник 400 г.png

  DAS gesunde PLUS бонбони од жалфија 75 г.

  DAS gesunde PLUS бонбони од жалфија 75 г.png


  Доколку би сакале да ги добиете овие производи и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.

  За повеќе информации:
  http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/
   
  Последна измена: 19 јануари 2015
  На Iva-Mici, Bajaderka, Aleksandra-Kukla и 129 други им се допаѓа ова.
 2. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.475
  На shy и savana им се допаѓа ова.