Доделено 2 x Alnatura двопек, Alnatura намаз од модар патлиџан, Alnatura супа од домат

Дискусија во 'dm drogerie markt' започната од dm drogerie markt, 19 јануари 2015.

 1. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  Две форумџики ќе добијат:

  Alnatura двопек 200 г .

  Alnatura двопек 200 г .png

  Alnatura намаз од модар патлиџан 180 г.

  Alnatura намаз од модар патлиџан 180 г.png

  Alnatura супа од домат

  Alnatura супа од домат.png  Доколку би сакале да ги добиете овие производи и да напишете рецензија, Ве молиме кликнете „Ми се допаѓа“ на ова мислење.

  За повеќе информации:
  http://forum.femina.mk/threads/Избор-на-добитници-и-доделување-на-производите.22674/
   
  Последна измена: 19 јануари 2015
  На Aleksandra-Kukla, Iva-Mici, savana и 100 други им се допаѓа ова.
 2. dm drogerie markt

  dm drogerie markt Истакнат член Верификуван профил

  Се зачлени на:
  6 ноември 2014
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  3.474
  На rainbowec му/ѝ се допаѓа ова.