1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

2012 Krajot na Svetot?

Дискусија во 'Канта' започната од ForFun, 16 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ForFun

  ForFun Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сум читал многу работи на интернет во врска со крајот на светот но незнам дали да верувам во тоа или не?! :( Вие што мислите дали светот би завршил во 2012 или не: :D
   
 2. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.176
  Мислам дека треба добро да разгледаш дали има слична тема,пред да отвориш нова тема ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.