1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

2012

Дискусија во 'Канта' започната од Lady-T, 19 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lady-T

  Lady-T Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  Во милиони страници на интернет можете да проЧитате за 2012 - Крајот на светот.Еве сега ми падна на памет да отворам тема и да дискутираме.Што мислите за ова и дали верувате во сите овие легенди,пророци и др?
   
 2. Dijana

  Dijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2009
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.