1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

2012

Дискусија во 'Филмови' започната од Beauty161, 11 јули 2011.

 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  На мене искрено малку страв ме фати кога го гледав и ми се допадна многу зато што ми беше многу реален но секако има луѓе кои што филмот го сметаат за лош и глупав..Што мислите вие за овој филм ? Ви се допаѓа ?
   
  На dragan4eDR му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.401
  Допаѓања:
  3.931
  Пол:
  Женски
  па незнам искрено, голема прашина околу фамозниот крај на светот па и филмот така си дојде :)
  го имам гледано и не би го гледала пак, морам да признаам дека потрошив време на филмов за ништо, незнам не мислам ништо конкретно, живи глупости !
   
 3. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Кој е филмов? Оној со John Cusack и Amanda Peet? Ако е тој, глупости на квадрат. Море на трета!

  Еден од толпата филмови каде што еден силен, совесен, крајно емпатичен и крајно патетичен Американец го спасува целиот свет.
  John Cusack is the new Bruce Willis! :!:

  Ужас! Не знам зошто во минатото сум потрошила време на филмов ама знам дека се изнервирав кога го догледав и ете - сеуште ми трае :D

  Вреди ли воопшто да има тема ваков филм.... ах бре. Што се чудам?! Затоа мојон Ињариту ќе го фати пустина, кога сите гледаат вакви филмови ;(

  |(
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 4. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  974
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  многу е добар филмов :)
   
 5. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Баш пред некој ден го гледав и ќе кажам само едно-катастрофа е.
  Искрено и не очекував нешто повеќе од тоа што го видов, вакви филмови имало и ќе има многу, ништо ново, невидено или уникатно.
  Досаден е...едвај издржав да го догледам. |(
   
 6. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  974
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  на кој канал го имаше или на ДВД го гледаше?
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Чекајте, зборувате за истиот оној моронски филм кај шо главните улоги нешто одеа кај рушевините на маите? Ако е тој се согласувам со цитираново, и плус ќе додадам дека потрошив гига за џабе |(

  Се осеќав како Картмен, Стен, Кајл и Батерс кога чекаа да ја видат шпицата од новиот филм на Теренс и Филип, шетаа низ цел град само за да најдат Тв и на крај даваат 5 секунди од шпицата :yawn: .

  Чекаш некое дејствие да се изнаслучи, да видиш како светот се руши, тие ти даваат 5 секунди само такво дејствие во цел филм. |( Поглупо амин.
   
 8. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  119
  2012 |( пфф ,живи глупости
   
 9. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Ми беше интересен за гледање и воедно потресителен. Колку имав тогаш, 14 години. Шамар.
  ...али тоа дека е реален..Си утнала сестро! :D И тоа на велико.
  Све се руши, и бааааап, главниов со кола поминува.
  Типичен амерички филм.
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  512
  Филмот е катасторфа. Земјата се цепи вулкани еруптираат лавата ги „гони“ а овие со комбе успеваат да избегаат...ај мин хелоуу :fubar: ни малите деца не можеш да ги излажеш камоли некој повозрасен да го гледа 2 часа.
   
 11. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Пред неколку години го гледав.
  Нема што да се каже, погоре се кажаа.
   
 12. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  Филмов ми се допадна,а славата мислам дека ја доживеа само поради веста што ја обиколи светот за пророштвото на Маите 2012, па пола свет и повеќе го гледаа за да видат како тоа би изгледало :rofl:
  Како и да е, јас го гледав зошто уживам во такви филмови и можам да речам дека апсолутно е убав,според мене 9/10
   
 13. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  ева на 21 крај на свето а јас овој филм уште го немам гледано леле или ке го гледам у живо?? хаха сите викат арен бил ваму таму па нз..
   
 14. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Катастрофа! За џабе време потрошив на филмов!!! :envy:
   
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.962
  Допаѓања:
  75.644
  Пол:
  Женски
  За некои добар за некои лош. Јас сметам дека е добар и вреди да се погледне.
   
 16. Евроазија

  Евроазија Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2022
  Пораки:
  868
  Допаѓања:
  2.339
  Пол:
  Женски
  Се сеќавам на едно нешто од филмов,а тоа е:Денот кога го гледав не можев да заспијам.Од секој мал тресок или мрдање се будев.|(