2012

Дискусија во 'Филмови' започната од Beauty161, 11 јули 2011.

 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  315
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  На мене искрено малку страв ме фати кога го гледав и ми се допадна многу зато што ми беше многу реален но секако има луѓе кои што филмот го сметаат за лош и глупав..Што мислите вие за овој филм ? Ви се допаѓа ?
   
  На dragan4eDR му/ѝ се допаѓа ова.
 2. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.864
  Пол:
  Женски
  па незнам искрено, голема прашина околу фамозниот крај на светот па и филмот така си дојде :)
  го имам гледано и не би го гледала пак, морам да признаам дека потрошив време на филмов за ништо, незнам не мислам ништо конкретно, живи глупости !
   
 3. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.773
  Кој е филмов? Оној со John Cusack и Amanda Peet? Ако е тој, глупости на квадрат. Море на трета!

  Еден од толпата филмови каде што еден силен, совесен, крајно емпатичен и крајно патетичен Американец го спасува целиот свет.
  John Cusack is the new Bruce Willis! :!:

  Ужас! Не знам зошто во минатото сум потрошила време на филмов ама знам дека се изнервирав кога го догледав и ете - сеуште ми трае :D

  Вреди ли воопшто да има тема ваков филм.... ах бре. Што се чудам?! Затоа мојон Ињариту ќе го фати пустина, кога сите гледаат вакви филмови ;(

  |(
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 4. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  многу е добар филмов :)
   
 5. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.706
  Баш пред некој ден го гледав и ќе кажам само едно-катастрофа е.
  Искрено и не очекував нешто повеќе од тоа што го видов, вакви филмови имало и ќе има многу, ништо ново, невидено или уникатно.
  Досаден е...едвај издржав да го догледам. |(
   
 6. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  213
  Пол:
  Женски
  на кој канал го имаше или на ДВД го гледаше?
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.164
  Допаѓања:
  26.891
  Чекајте, зборувате за истиот оној моронски филм кај шо главните улоги нешто одеа кај рушевините на маите? Ако е тој се согласувам со цитираново, и плус ќе додадам дека потрошив гига за џабе |(

  Се осеќав како Картмен, Стен, Кајл и Батерс кога чекаа да ја видат шпицата од новиот филм на Теренс и Филип, шетаа низ цел град само за да најдат Тв и на крај даваат 5 секунди од шпицата :yawn: .

  Чекаш некое дејствие да се изнаслучи, да видиш како светот се руши, тие ти даваат 5 секунди само такво дејствие во цел филм. |( Поглупо амин.
   
 8. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  118
  2012 |( пфф ,живи глупости
   
 9. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.469
  Ми беше интересен за гледање и воедно потресителен. Колку имав тогаш, 14 години. Шамар.
  ...али тоа дека е реален..Си утнала сестро! :D И тоа на велико.
  Све се руши, и бааааап, главниов со кола поминува.
  Типичен амерички филм.
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. INSIDIOUS

  INSIDIOUS Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  705
  Допаѓања:
  511
  Филмот е катасторфа. Земјата се цепи вулкани еруптираат лавата ги „гони“ а овие со комбе успеваат да избегаат...ај мин хелоуу :fubar: ни малите деца не можеш да ги излажеш камоли некој повозрасен да го гледа 2 часа.
   
 11. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
  Пред неколку години го гледав.
  Нема што да се каже, погоре се кажаа.
   
 12. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.955
  Пол:
  Женски
  Филмов ми се допадна,а славата мислам дека ја доживеа само поради веста што ја обиколи светот за пророштвото на Маите 2012, па пола свет и повеќе го гледаа за да видат како тоа би изгледало :rofl:
  Како и да е, јас го гледав зошто уживам во такви филмови и можам да речам дека апсолутно е убав,според мене 9/10
   
 13. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  ева на 21 крај на свето а јас овој филм уште го немам гледано леле или ке го гледам у живо?? хаха сите викат арен бил ваму таму па нз..
   
 14. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  551
  Катастрофа! За џабе време потрошив на филмов!!! :envy:
   
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.646
  Допаѓања:
  49.410
  Пол:
  Женски
  За некои добар за некои лош. Јас сметам дека е добар и вреди да се погледне.