:)

Дискусија во 'Канта' започната од Stojka25, 6 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stojka25

  Stojka25 Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Moze li da mi kazete kako se brisi tema od sajtot koja si ja postavila.?
   
 2. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  863
  Допаѓања:
  3.858
  Пол:
  Женски
  Ти не можиш да избришиш тема, ама не се сеќирај наскоро темава ќе ти заврши во канта |(
  повеќе прочитај овде
  pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
   
 3. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  3.963
  Допаѓања:
  12.536
  Пол:
  Женски
  Доколку темата е дупла или пак несоодветна, модераторите ја бришат. Сами неможеме да бришеме теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.