1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

...

Дискусија во 'Канта' започната од bodom.child, 8 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bodom.child

  bodom.child Нов член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  Jas otkako go imav prviot seks, den potoa imav krv ... Potoa posle vtoriot seks povtorno naredniot den imav krv i bolki vo stomakot.Dali e toa normalno?
   
 2. Nausicaa

  Nausicaa Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.389
  Допаѓања:
  19.249
  Крвта е сосем нормална, болката не. Каде точно те боли и каква е болкава?
   
 3. viki-dete

  viki-dete Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  764
  Пол:
  Женски
 4. bodom.child

  bodom.child Нов член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  pa me boli na momenti , ne sekogas .. koga kje go stisnam stomakot najveke...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.