1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

!!

Дискусија во 'Канта' започната од Wonderfulx, 1 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Wonderfulx

  Wonderfulx Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  ве молам кажете ми некако како да се здебелам знам дека ова е малку глупаво сите сакаат да слабеат а јас сакам да се здебелам значи многу сум слаба јадам благо многу (нели од благо се здебелува) ама никако не се здебелувам цела зима значи само 1 кг. сум поправена . Кажете нешто помогнете ми :( :@
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.903
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.