21 дневен предизвик

Дискусија во 'Фитнес' започната од n0Limits, 9 јуни 2017.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.556
  Допаѓања:
  5.247
  Со вежбиве, што би предложиле за изхрана (доручер,ручек,вечера се разбира за мноогу вода )
   
 2. Carolin.

  Carolin. Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2014
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  10.473
  Пол:
  Женски
  ^ Доручек мислам ти пишав.. А за ручек можеш да јадеш, риба зеленчук, на пр. Јади риба и златна мешавина(тоа што е со грашок, ченка и морков), можеш брокула со компири да си свариш исто така јас варам златна мешавина со ориз, стек и ориз или ке вариш или ке потпечеш во релна.. Салати сега имаш голем избор се има.. За вечера јас обично јадев салата зошто ручекот ми беше кај 3-3ипол и не бев баш гладна, најважно е после 7 часот да не конзумираш храна зошто потешко се вари :)
   
 3. xoxo5

  xoxo5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2016
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  76
  Пол:
  Женски
  Никогаш не е касно така? Па еве ви се придружувам од утре:hai:(hollest)ако има некој „ЗА„ ќе ми биде мило..Иии да, да прашам има ли веќе некој што ќе се пофали со резултати?:D
   
 4. b.o.n.i

  b.o.n.i Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2013
  Пораки:
  219
  Допаѓања:
  991
  Другари, пишете тие што го почнаа предизвикот порано, издржавте ли, резултати?