1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

21 дневен предизвик

Дискусија во 'Фитнес' започната од n0Limits, 9 јуни 2017.

  1. SunnyGirl2

    SunnyGirl2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 ноември 2012
    Пораки:
    5.378
    Допаѓања:
    5.843
    Со вежбиве, што би предложиле за изхрана (доручер,ручек,вечера се разбира за мноогу вода )
     
  2. Carolin.

    Carolin. Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2014
    Пораки:
    2.047
    Допаѓања:
    15.430
    Пол:
    Женски
    ^ Доручек мислам ти пишав.. А за ручек можеш да јадеш, риба зеленчук, на пр. Јади риба и златна мешавина(тоа што е со грашок, ченка и морков), можеш брокула со компири да си свариш исто така јас варам златна мешавина со ориз, стек и ориз или ке вариш или ке потпечеш во релна.. Салати сега имаш голем избор се има.. За вечера јас обично јадев салата зошто ручекот ми беше кај 3-3ипол и не бев баш гладна, најважно е после 7 часот да не конзумираш храна зошто потешко се вари :)
     
    На simoncelicius му/ѝ се допаѓа ова.
  3. xoxo5

    xoxo5 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2016
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    77
    Пол:
    Женски
    Никогаш не е касно така? Па еве ви се придружувам од утре:hai:(hollest)ако има некој „ЗА„ ќе ми биде мило..Иии да, да прашам има ли веќе некој што ќе се пофали со резултати?:D
     
  4. b.o.n.i

    b.o.n.i Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јануари 2013
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    1.135
    Другари, пишете тие што го почнаа предизвикот порано, издржавте ли, резултати?