1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

.......

Дискусија во 'Канта' започната од Giggg, 2 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Giggg

  Giggg Нов член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  znaci vaka:
  1.Naprviv registracija na sajtov samo zaradi ovaa pricina,me interesira dali ako napravam sega test za bremenost rezultatot ke bide tocen,mi se desi frka pred malce...
  2.vo shok sum i neznam sto da pravam.. :worried:
   
 2. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.569
  |( Да секако брзо купи
   
 3. leona83

  leona83 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2014
  Пораки:
  2.548
  Допаѓања:
  1.980
  Пол:
  Женски

  Ако ти се десила фрката пред малку една тајфа врвни доктори нема да ти кажат дали си бремена а не па тест???? Колку години имаш? Па има еден куп информации за тоа и овде и на нет, аман веќе едуцурајте се пред да се сексате!!!!
   
 4. natemila

  natemila Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.533
  Допаѓања:
  8.437
  Пол:
  Женски
  Aко фрката ти се десила пред малце, и ти да се пикнеш внатре нема да можеш да видиш дали си бремена.
   
 5. Giggg

  Giggg Нов член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  dobro,a koga e najdobro da se napravi testot?
   
 6. artemidis

  artemidis Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  2.012
  Пол:
  Женски
  Не знаеш што да правиш, ама знаеш дека постои фемина и знаеш да се регистрираш одма после фрката за да тепаш досада :^)
  Аман бе деца наместо да отварате 1679 профили и да тепате досада на фемина, излезете малку надвор, постои живот и надвор од интернетот |(
   
 7. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.592
  Пол:
  Женски
  За две недели. А дотогаш ќе бидеш малку во исчекување дали на крај ќе излезе некој Илија или Илина. Среќен празник!
  Ако свршил во тебе, купи си Норлево (апчиња за ден потоа) и немора да седиш во неизвесност. Само да не ти пројде во навика, апчиња се што се пијат еднаш во 6 месеци, а не бонбони за освежување на здив!
   
  На Adi888 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Giggg

  Giggg Нов член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0

  Океј вака сеа,Фемина знам дека постои одамна ,за тепање досада не се регистрирав,се регистирав за помош,за прашањето што ви го поставив,е сега затоа што редовно ја посетувам оваа страна имам видено дека помагате така?и не поставив нешто ау,поставив прашање за кое не сум сигурна на одговорот,имам правено тест за бременост ама го имам правено КОГА КЕ МИ КАСНЕЛА МЕНСТРУАЦИЈАТА,е сеа тоа горе наведеното е малце детски напишано затоа и ви пишав дека сум во шок.А ова што ми се случи сега не ми се случило претходно.така што ако може би ве замолила да ми одговорите.
   
 9. Giggg

  Giggg Нов член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0

  Знам за тие апчиња,ме интересираше ова за тестот.Фала сепак
   
 10. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  18.265
  Допаѓања:
  293.589
  Пол:
  Женски
  Не знаеш што да правиш, ама знаеш дека постои фемина и знаеш да се регистрираш одма после фрката за да тепаш досада :^)  ako FRKATA ti se desila pred malce dzabe ti e bilo kakov test.Treba da cekas da ti zadocni
   
 11. Giggg

  Giggg Нов член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  треба да добијам сеа за некој ден.
  Ако добијам има ли потреба да се проверам отпосле со тест,или не е потребно.
   
 12. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.271
  Допаѓања:
  30.406
  Пол:
  Женски
  :x |(

  Ако добиеш, што ќе се проверуваш :^)
   
 13. artemidis

  artemidis Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  2.012
  Пол:
  Женски
  Ако редовно ја посетуваш странава ќе знаеше дека веќе има неколку вакви теми и таму ќе го поставеше прашањето. А доколку си во состојба после шокот прочитај ги правилата на форумот
   
 14. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.892
  Допаѓања:
  22.729
  Пол:
  Женски
  Опкружени сме деновиве со тролови, само тоа можам да го кажам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.