babylove овошни кашички

23

Дискусија во 'Канта' започната од NovusOrdoSeclorum, 28 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NovusOrdoSeclorum

  NovusOrdoSeclorum Популарен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2011
  Пораки:
  991
  Допаѓања:
  2.078
  Пол:
  Женски
  Сериозно не верувам во вакви работи и не почнало да ми се случува од кога го имам гледано филмот, бидејќи за тој филм дознав многу неодамна, ама на секој чекор, секој ден по илјадници пати налетувам на овој број. Сѐ почесто и почесто го гледам и на почетокот ми беше смешно, ама сега веќе не ми е. Не су суеверна, ама ова е веќе ненормално.
  Почна да ми се случува кога една другарка ми кажа дека ја следел неа.
  Дали некој има слично искуство, конкретно со овој број?
   
 2. Аliсe

  Аliсe Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2015
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  6.976
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.