1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

???

Дискусија во 'Канта' започната од kabelka, 12 февруари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kabelka

  kabelka Нов член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Dali maskoto sekogas oseka koga svrsuva??
   
 2. Catherayn

  Catherayn Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2014
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  184
  Пол:
  Женски
  Па мора да осеќа бе инаку која е поентата да свршува канта порфавор тролинг ин д ривер
   
 3. S.J.Parker

  S.J.Parker Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  936
  Допаѓања:
  5.019
  Да, може да не (сака да) обрне внимение на тоа, ама осеќа.
   
 4. kabelka

  kabelka Нов член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Moram da vi raskazam se. Znaci imam poblem na 31 trebase da mi dojde no pred 31 imav odnosi so deckoto moze edna nedela ili dve pred 31 toj nemase zastita a sekogas koa sum imala odnosi so nego toj mnogu brzo svrsuvase nadvor od mene no toj pat toj ne svrsi mnogu brzo dali e mozno da svrsil vo mene? (Se nadevam ke razberete)
   
 5. Catherayn

  Catherayn Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2014
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  184
  Пол:
  Женски
  Се приметува ако свршил во тебе,сигурно ке истекло надвор.. не е вода па да испари у ваздух
   
 6. kabelka

  kabelka Нов член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Imam citano deka ako si sportist moze da ti kasne i mi tece mnogu belo znam deka zamaram ama se sekiram
   
 7. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.398
  Допаѓања:
  6.869
  Пол:
  Женски
  Колку и да го сакам насловот на темава,троловите живеат во друга категорија,се вика „Канта“ :*
   
  На piksooki и buba4e89 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.