??

Дискусија во 'Канта' започната од marija.marija66, 27 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija.marija66

  marija.marija66 Нов член

  Се зачлени на:
  27 април 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  decki vaka predhodnio mesec mi dojde se normalno no sega mi kasni okolku 15 dena a nemav nikakvi odnosi mozno e da sum bremena?
   
 2. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  900
  Пол:
  Женски
  Ако не си имала никакви односи не си бремена.И си требала да прашаш во темата Дали сум бремена во подфорумот Секс,разгледај малку,нема потреба да отвараш нова тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.