1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

24 Саем на книгата/ 24 Book Fair

Дискусија во 'Канта' започната од DzingrlakaDzikica, 8 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DzingrlakaDzikica

  DzingrlakaDzikica Популарен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  2.634
  Саемот е од 23ти до 29 Април во Скопје, хала 2 и 3.

  Па драги феминки,
  тие што планирате да го посетете саемот, дали имате идеја која книга сакате да ја купете, и ако имате, која? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.870
  Допаѓања:
  65.857
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.