1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

3Д звуци

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Linn1, 3 декември 2011.

 1. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Немав апсолутна идеја каде да ја ставам темава, па модератори, слободно преместете :)

  Станува збор за 3D звуци кои многу ме фасцинираат. Најдов на youtube неколку, па решив да ги споделам со вас. За псотигнување на ефектот потребно е да слушате со слушалки. Уживајте!

  Ова видео е Виртуелна Фризерница. Најдоброто!
  http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA

  Релаксирачко:
  http://www.youtube.com/watch?v=YlOJr1cs ... re=related

  http://www.youtube.com/watch?v=uzFswCpJ ... re=related

  http://www.youtube.com/watch?v=wT1XuB95qMk

  И за тие што обожаваат дожд:
  http://www.youtube.com/watch?v=1pSyYhRY ... re=related


  Па, мислење? :)
   
  На sweet-star, senjorita-v, aerodrom и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Shopaholic77

  Shopaholic77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2011
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  109
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.217
  Допаѓања:
  76.978
  Пол:
  Женски
  Интересно. Релаксира. Еве нешто што мене ми се допаѓа.

   
 4. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  14.691
  Пол:
  Женски
  Денес тие се викаат АСМР.
  Мене ме опуштаат оние со храна што се, оние со слајм, со предмети отварање затварање.

  Едит: Мислам дека утнав тема.
  Овие за опуштање со звуци од природата, имам слушано еднаш кога читав книга, треба да се наканам да чистам, ама овој пат со звуци од дожд.