1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

3 Doors Down

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од lovemebaby, 10 септември 2011.

 1. lovemebaby

  lovemebaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  174
  3 Doors Down се амерички рок бенд од Escatawpa, Mississippi, формиран во 1996. Бендот се состои од: Brad Arnold (вокал), Matt Roberts (гитара/вокал), Todd Harrell (бас), Chris Henderson (гитара), and Greg Upchurch (тапани).


  http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q

  http://www.youtube.com/watch?v=xPU8OAjjS4k
  http://www.youtube.com/watch?v=qpfhcljJ9bQ
  http://www.youtube.com/watch?v=pFq1eT9tMJ4
  http://www.youtube.com/watch?v=rguhxKEBlr4

  Мене лично многу ми се допаѓаат,нивните песни и музикаат која ја свираат.
   

  Прикачени фајлови:

  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.580
  Многу добар бенд, музицираат со душа.
  Вокалот е одличен, ги слушам многу често, и штета што на свирките низ нашиот град ретко ги имаат на репертоар.
  Ултра талентирани момци.
  Омилени песни - Landing in London, (веќе постирана), и овие меѓу најсилуваните на repeat копчето:

  http://www.youtube.com/watch?v=thc1MtNagC8&ob=av2e
  http://www.youtube.com/watch?v=1uxyNyyBEv0
   
 3. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.894
  Допаѓања:
  79.498
  Пол:
  Женски
  Најискрено, не ги слушам којзнае колку, за нив дознав случајно или не, одамна во едно издание на Lovesongs - со, веќе погодувате нели?
  http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q&ob=av2n
  :)
  Фини се, ми се допаѓа нивната музика. :clap:
   
 4. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
 5. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  935
  Пол:
  Женски
 6. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.143
  Допаѓања:
  2.660
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓа нивната музика.. Често ги слушам и се дел од моите омилени бендови.. Срцки ми се... :inlove:
   
 7. ines.h

  ines.h Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  1.680
  Допаѓања:
  18.756
  Мој калибар :D уште еден бенд од поквалитетните
   
 8. simona-i

  simona-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  30
  here without you ♥♥
  омилена !
   
 9. Cataleya

  Cataleya Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  621
  не ги слушам ама една една песничка шо ми се свиѓа ...
  When im gone
   
 10. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.842
  Допаѓања:
  4.862
  Пол:
  Женски
  Не ги слушам толку многу многу.А имаат стварно добри песни.
  А слободно можам да кажам дека станав зависна од песнава :
  http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQ ... r_embedded
  :lol:
   
 11. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Јас само таа ,,Here without you" ја знам.аАма супер ми се :rock:
   
 12. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.115
  Допаѓања:
  194.654
  Пол:
  Женски
  Едни од омилените ми се чиви песни колку и да ги слушам не ми здосадуваат. :inlove::inlove::inlove: