1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

30 seconds to Mars imaj nekoj fan ????

Дискусија во 'Канта' започната од Majasi, 31 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Majasi

  Majasi Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Им бев на концерт пред 3 месеца во франција и ме импресионираа. Ако има некој фан нека пише
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.036
  Допаѓања:
  55.823
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.