1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

:$

Дискусија во 'Канта' започната од Gap4e, 9 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gap4e

  Gap4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки.
  Мислам дека сум една од помладите членови на форумов и не знаев каде точно да ја сместам темава...
  Ме интересира, дали физичкото задоволство е исто што и сексуалното задоволство. Можеби ви зигледа смешно прашањево, ама сепак, ме интересира и сакам да знаам. Ви благодарам од напред! :)
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  6.137
  Пол:
  Женски
  Како прво насловот на темата не треба да биде само смајли.Мора да содржи текст...Темата не поттикнува особена дискусија.Прашањето можиш да го поставиш овде:
  kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/
  seks/intimni-prasanja-problemi-i-soveti-t820/
  Темата е заклучена од модератор.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.