1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

3G интернет

Дискусија во 'Слободно време' започната од Shaila, 3 ноември 2011.

 1. Shaila

  Shaila Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  56
  Дали некој користи ??? И сакам да прашам колку пари е на ONE онај со усб шо е... И колку има интернет?
   
 2. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  јас продавам на T-mobile ..нов не е ни отворен ;)
  2500ден само ќе треба да си купиш при-пејд картичка ..Ако си заинтересирана пиши ми ЛП и ќе ти го дадам бројот !!! :)
  Поздрав
   
 3. IvanaMkd

  IvanaMkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  4.184
  Допаѓања:
  3.050
  Јас имам од Т-Мобиле и извинете на израз срање е! За 1 недела сум ставила над 1000денари, не данлодирам ништо освен најобични слики и лета, нелогично ми е...само немам друга опција иначе ќе му се спотаквев!!!