1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

:)

Дискусија во 'Канта' започната од Tanche.Bt, 25 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tanche.Bt

  Tanche.Bt Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Нов член на форумот.. машко (мислам не и единствено) Секој ден си читам хороскоп, интерени вести, ова она па си реков оти и да не се регистрирам :$
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.044
  Па не мораше тема да отвараш за ова.Имаш тема ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМЕ таму ќе се претставиш..
   
 3. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
 4. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  :D :D :D темава.... :headbang:
  Иначе не си еднинствено машко на форумов!
   
 5. Tanche.Bt

  Tanche.Bt Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Па не знам како седат првилава на форумов.. само што ќе ги читав.. btw i'll take all you'r responses as: Welcome :D
   
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.