1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

4D филм

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Butterfly-Girl, 17 март 2013.

 1. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки. Скоро одам за Скопје па сакав да ве прашам дали има 4D и ако има каде? :) Барав и не најдов ваква тема, ако има слободно корпа, но се разбира прво дајте линк :*
   
 2. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  Имаш 7D во рамстор..а за 4 незнам позз
   
 3. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Па некои велат 7D некои 4D ..... Иначе фала :D
   
  На stojanovskata му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  А колку пари е картата? :)
   
 5. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  А колку пари е картата? :)
   
 6. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  Neznam misalm eka e okolu 300 ali stvarno neznam
   
 7. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.300
  150 денари е,10 минути е проекцијата и има интересни кратки филмчиња,многу е јако.. :) Има во рамстор и во веро центарот.. :)
   
 8. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Знам веќе гледавме премногу јако е :D Ви препорачувам да го гледате Луда Железница :)
   
 9. ElenaRbd

  ElenaRbd Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  141
  А „Луда железница“ може да се најде во Рамстор или Веро ? Фала ви :)
   
 10. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Ние го гледавме во Рамстор ама сигурно го има и во Веро :)
   
  На ElenaRbd му/ѝ се допаѓа ова.
 11. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.457
  Допаѓања:
  1.559
  Пол:
  Женски
  А филмов Луда железница кога го даваат? Има определено време или? Сакам денес да одам во Рамстор да го гледам па да знам кога да отидам. Фала.
   
 12. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Кога сакаш може да одиш :D 4D киното не е како обичното кино туку тоаа е една мала просторија за најмногу 20 луѓе и филмот трае 5-10 мин. :D