1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

5 Тибетански Вежби

Дискусија во 'Фитнес' започната од henry8, 29 април 2018.

 1. henry8

  henry8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 април 2018
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  22
  http://zdravjeiubavina.com/video/5-tibetanski-vezbi-za-podmladuvanje-i-dobro-zdravje/

  5 вежби со најдобри резултати за слабеење за оние кои се малку мрзеливи да посетуваат теретана или јога центри :) Прочитајте ја статијата, делуваат многу позитивно на психофизичко ниво.
  Пробано и гарантирано! :)
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  9.309
  Пол:
  Женски
  Да, точно е! Меѓу другите вежби ги вежбам и овие 5 тибетански вежби. Најпрво помагаат за ослободување на стресот. Ги обожавам. :lol:
   
  На henry8 му/ѝ се допаѓа ова.