1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

5-7 работи кои неможете да ги поднесете

Дискусија во 'Канта' започната од smiley-32, 29 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Набројте 5-7 работи кои неможете да ги поднесете :swear:
  1.Нечиста чанта од внатре
  2.Несреден плакар
  3.Гуштер
  4.Скокоткање
  5.Намурени луѓе (Намќори)
  6.Луѓе НАРЦИСИ
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.271
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.