1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

..

Дискусија во 'Канта' започната од Aneto00, 21 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aneto00

  Aneto00 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  7
  Koja vi e prvata misla nasabajle koga ke stanete??:)
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.