1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

......

Дискусија во 'Канта' започната од Srculence--91, 5 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Srculence--91

  Srculence--91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  51
   
 2. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  5.136
  Допаѓања:
  46.627
  Пол:
  Женски
  божеее |( го немам видено клипов до сега , крива е таа се гледа тие ја снимаат она си ставила раце под глава си ужива ( смајли што се крсти) сешто имало на светов. А се гледа дека уште е детиште ццц :puke:
   
 3. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Немам коментар. Незнам кој е виновен ама одвратно е. И таа си е донекаде виновна што го дозволила ова. Грозно! :puke:
   
 4. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.096
  Ти што мислиш во ред ли е?
   
 5. Srculence--91

  Srculence--91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  51
  Има ли нешто лошо во тоа што побарав мислења од други ???? Секако мислам дека не е во ред затоа и го копирав линкот и сакав ваши мислења...
   
 6. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Темата несмее да постои. Забранети се порнографски материјали (ваљда порнографија беше пошто Реинбоу го тргнала клипот пред да видам). Клуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.