Форумџика на годината 2020

?

Дискусија во 'Канта' започната од Donna-Basshunter, 12 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Donna-Basshunter

  Donna-Basshunter Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  11
  Ве молам ако некој има состав за Професионалната ориентација ќе ја определи мојата иднина
  да ми дај оти утре прам писмена, а незнам многи баш да пишам состави ? :'( :worried: :(
   
  На Buttterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  741
  Иии, оф леле, по грешка ''Ми се допаѓа'' :swear:

  А, ова е далеку од допаѓање :!:

  Утре правиш писмена, правиш профил на Фемина само некој да ти ја напише писмената во (скоро) 21:00 ?

  Ех, ех :)

  Не можам да ти помогнам, само ќе ти кажам - кога имаш писмена подготви се порано, а не да чекаш некој друг да ти напише и тоа на последниот ден :)
   
 3. Donna-Basshunter

  Donna-Basshunter Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  11
  Веќе напишав :))
  Бев болна и дури сега ми кажаја..://
  Профило на фемина не е заради писмената туку сакав да си напрам профил онака...случајно :)
  Иначе секогаш пишам 3- 4 дена порано. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.