7 Days Slimming gel

Дискусија во 'Диети' започната од Matilde, 7 септември 2014.

 1. Matilde

  Matilde Нов член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  Нова формула : 7 Days Slimming gel


  7 Days Slimming gel е производ наменет за брзо намалување на целулитот и вишокот килограми. 7 days slimming gel го подобрува метаболизмот, го забрзува топењето на маснотиите и дава енергија, ги топи целулитните наслаги и ја разубавува кожата!

  7 Days Slimming gel е дизајниран да се справи со главните причини за зголемување на телесната тежина. Масна храна, лоша исхрана и бавен метаболизам се најчестите причини за добивање на несакани телесните масти.

  Детоксикациски третман на база на природни состојки кои ќе ви помогнат да ја превземете контролата над вашето тело. Вашата силуета ќе биде обликувана и повторно ќе може да се чувствувате добро и пријатно во своето тело. Користете наутро и навечер.


  Dali nekoj ima iskustvo so ova ?
   
 2. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.472
  Пол:
  Женски
  и јас сакам да знам дали има некој искуство со ова D