7D кино

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Snow.Girl, 25 ноември 2013.

 1. jasna83

  jasna83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2016
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  5.781
  Пол:
  Женски
  Нема цел филм 7Д
  Само вака на 7-8 минути
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 2. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.597
  А има нешто во најава за во скоро?
   
  На jasna83 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. jasna83

  jasna83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2016
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  5.781
  Пол:
  Женски
  Незнам искрено,ама тешко изгледа
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 4. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.597
  Како што сме затуцани, да се радуваме треба и 3Д што имаме :D
   
  На jasna83 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.497
  Допаѓања:
  4.479
  Пол:
  Машки
  На одмор кога бев во Турција имаше, 5 евта 5 минути, како во рајот да те носат.... (facepalm)
   
 6. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.083
  А во Веро Центарот има, кај железничка што е?
   
 7. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.597
  Толку одприлика е и во Рамстор
   
 8. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.497
  Допаѓања:
  4.479
  Пол:
  Машки
  Според мене многу скапо, некој за тие пари цел ден работи... :(
   
 9. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.597
  Епа скапо е за 10 минути
  За цел филм таман е
   
  На Vitaly му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  5.083
  @КикиМаус
   
 11. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.597
  Аууу појма немам
  Ретко идам таму и освен Џамбо и Мај Тајм, ништо друго не знам што има :lol:
   
  На ceca-1 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  924
  Допаѓања:
  5.827
  Пол:
  Женски
  има во веро, мислам дека на вториот спрат беше. ама не сум многу сигурна.
   
  На ceca-1 му/ѝ се допаѓа ова.