1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

8-ми март

Дискусија во 'Канта' започната од Tanjamm, 2 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  8.292
  Допаѓања:
  11.612
  Не видов ваква тема. Кажете кому и што подарувате? Дали подарувате само на најблиски? Јас на мајка ми планирам да и дадам пари за да си купи самата. И на претпоставената нешто скромно колку да одбележам и други жени во фамилија нешто скромно. Вие?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.090
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.