1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

8-мо мартовска турнеја низ Турција - со Драган Вучиќ

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од princesstiki, 18 февруари 2012.

 1. princesstiki

  princesstiki Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  девојки незнам дали ја видовте рекламата за тридневната осмомартовска ''екскурзија'' низ Турција поточно низ местата каде што се снимале турските серии.
  аранжман 99 евра во соработка со туристичката агенција делфина травел.

  што мислите за ова и ако знаете дали во аранжманот се вклучени хотел и друго или пак само превозот?
  дали би оделе?
   
 2. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.496
  Да, и јас ја видов :)
  Мислам дека во цената вклучен е и хотелот, само не ме држи за збор не сум сигурна.

  Ми се гледа како добра прилика, со Вучиќ под рака, ехе хе :D :rofl: Ќе си муабетиме за брадата на Чинар и на Величествениот :D

  Шала на страна, и јас се заинтересирав, само треба да поминеме до Рамстор со мајка ми да се распрашаме подобро, што како или евентуално да се јавиме до агенцијата (има бројче на страната на Делфина турс).
  Јас и другарка да одиме. Ако е тоа возможно некако, би одела зашто да не.

  Не пратам ниедна од серииве, ама добро дружење не е никогаш на одмет, нели? :)
   
 3. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.326
  Со Драган Вучиќ ни на сон :puke:
   
  На calliope и stilas7 им се допаѓа ова.
 4. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.982
  Пол:
  Женски
  А Вучко со сељачизмот вклучен е во цената или тој оди ко посебен подарок за дамите?

  Понудава ко понуда е арна за тие пари и за оние што си ги љубат сериите или чисто сакаат да прошетаат. Ама со Вучиќ да шетам бре? |(
  Нешто ко ултимејт конекшн со Турците ни стана типот.
   
  На slavica999 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. gingerchild

  gingerchild Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.495
  Допаѓања:
  4.992
  Пол:
  Женски
  За осми март со Вучиќ, и да се осеќам ко права жена. :rofl:
   
  На Plavusa.17 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.031
  Лелелелелелелел лудници :rofl: