1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

90 days to wed

Дискусија во 'Канта' започната од elenkata20, 30 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elenkata20

  elenkata20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  241
  Пол:
  Женски
  Интересна емисија следам на TLC програмата,па дали вие би ризикувале да чекате виза,за одите во друга држава,и да оставите овде се зад себе..Дали гледате позитивно затоа што ќе бидете со саканиот,ќе работите,ќе стварате заедно..?!?! Јас искрено ДА,ако би имала Можност .. Вие ??
   
 2. elenkata20

  elenkata20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  241
  Пол:
  Женски
  Слабо некако .. :)
   
 3. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.521
  Допаѓања:
  39.837
  Пол:
  Женски
  Мислам дека не. Не би можела да оставам се тука, но сепак, никогаш не вели никогаш. Додека не се најдеш во таква ситуација не можеш да знаеш.
  Имам гледано неколку сезони и искрено има многу парови таму што ми изгледа ат дека се венчаа само заради зелена карта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.