1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

90210 (Beverly hills)

Дискусија во 'Канта' започната од mona.s, 19 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  Оваа серија е копија на старата Бевери Хилс само во понов свет и со поинакви слушувања знам дека дел од вас веке ја гледаат чекам коментари.Се зборува за деца кое се во Средно училиште во Западен Беврли Хилс и им се случуваат резлични дешавкии
  Улоги:worried:henae Grimes as Annie Wilson, Tristan Wilds as Dixon Wilson, AnnaLynne McCord as Naomi Clark, Jessica Stroup as Silver, Michael Steger as Navid Shirazi, Jessica Lowndes as Adrianna Tate-Duncan, Matt Lanter as Liam Court, Trevor Donovan as Teddy Montgomery and Gillian Zinser as Ivy.
   

  Прикачени фајлови:

 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.037
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.