Aманет(канал 5)

Дискусија во 'Канта' започната од Arthur, 24 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.513
  Пол:
  Женски
  Оваа со душа ја чекам да почни никогаш не сум гледала серии ама оваа ми привлече внимание со Хусне се смеам до солзи :rofl: :rofl: :rofl: а вие?
  ако ви е глупава темава слободно канта
   
 2. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  524
  Допаѓања:
  1.328
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.