1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Aна каренина

Дискусија во 'Канта' започната од cookie19, 22 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cookie19

  cookie19 Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  Shto mislite za knigava? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.886
  Допаѓања:
  65.900
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.