1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

A Trusted Man (Obsession) [2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од SummerGirl, 11 август 2019.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.609
  Допаѓања:
  31.696
  Пол:
  Женски
  g_a-trusted-man-tv-movie-4ccb.jpg

  Улоги: Каризма Карпентер, Дилан Нил, Николас Леа.

  Соња е во тригодишна врска со полицаецот Том. Немаат интимни односи. Причината е што пред да бидат во врска Соња била силувана. Таа добива понуда за работа во Бостон, на што Том се противи. И покрај неговото противење таа решава да замине и му раскинува. Таму го запознава Себастијан со кој ќе развие посебна блискост. Но, Том почнува да ја следи.

  Филмов е одличен. Убава драма. Бившиот е опседнат со неа. На крај дури и станува насилен.

  Чиста 10ка. Вреди да се погледне.