1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Actions not words

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Supergirl2018, 9 јануари 2018.

 1. Supergirl2018

  Supergirl2018 Нов член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  4
  Здраво :)
  Пред некое време го гледав на телевизија прилогот за дедото и баба кои живеат со две близначиња а немаат пари ни да ги нахранат а за облека да не зборуваме. Свесна за тоа и дека тие не се единствено такво семејство решив да пробам некако да помогнам. Направив кампања на GoFundMe, каде што ја објаснив мојата идеа и сите што сте заинтересирани можете да помогнете со тоа што ќе донирате или пак ако не сте во можност да донирате пари, може да го споделите линкот по социјални мрежи и така да помогнете. Доколку некој сака да ми се придружи и да помогне на било кој друг начин, со донирање на мал дел од вашето време за купување на производи или пакување и делење, ако се соберат доволно пари, ќе ви бидам многу благодарна.

  Ова е линкот на кој што може подетално да прочитате и да донирате
  https://www.gofundme.com/actions-not-words
  Ви благодарам :inlove:
   
  На Sanni.5, victoria, Stephen Amell и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Sanni.5

  Sanni.5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 април 2013
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Не го отвара линкот, да пробаш пак да го прикачиш?