1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Adele

Дискусија во 'Канта' започната од The.dreamer, 29 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. The.dreamer

  The.dreamer Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  8
  Сите ваши мислења ,омилени песни, трачеви,итн ...врзани со оваа дива од 21век ве молам постирајте ги дука.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.679
  Допаѓања:
  64.974
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.